Про нас

СГПП «Дружба» - це прогресивне сільськогосподарське підприємство, 

яке активно розвивається, на основі чітко сформованої мети, стратегічних цілей та цінностей, 

впроваджуючи у свою діяльність принципи соціально-відповідального бізнесу

 

СГПП «Дружба» — це сучасне сільськогосподарське підприємство, яке займається класичним сільським господарством, втілюючи в життя передовий досвід та досягнення.

Засновник СГПП «Дружба» - Здрилюк Богдан Володимирович у 1997 першим в Україні здійснив розпаювання землі та майна КСП «Дружба», на базі якого почало розвиватися агропромислове підприємство, яке, взявши на озброєння передові наукові досягнення, ступило на прогресивний шлях до європейських реформ.

У 2001 році справу засновника СГПП «Дружба» продовжила Здрилюк Валентина Степанівна, яка очолює підприємство і сьогодні, розвиваючи надалі рослинницький та тваринницький напрями сільського господарства.

На родючих ґрунтах Луцького та Горохівського районів, площею понад 3600 гектарів, підприємство вирощує рекордні врожаї зернових й технічних культур, досягаючи найвищих показників рентабельності. Рослинницький напрям діяльності СГПП «Дружба» представлений такими культурами, як пшениця, ячмінь, овес, кукурудза, соя, ріпак, цукровий буряк, горох, гречка. Висока технологічність роботи досягається за рахунок постійного оновлення машинно-тракторного парку, у структурі якого ключове місце займають сучасні потужні трактори та зернозбиральні комбайни таких відомих виробників, як: John Deere, Claas, Fendt, Amazone. При проведенні польових робіт використовується система навігації та паралельного водіння «Green Star», яка дозволяє підвищити якість і точність обробітку ґрунтів.

Тваринницький напрям діяльності представлений молочно-м’ясним скотарством, яке розвивається на сучасних комп’ютеризованих фермах, утримуючи загальне поголів’я – 1750 голів ВРХ. За допомогою використання програми управління стадом Uniform Agri та передового досвіду утримання й годівлі ВРХ, середньорічний надій молочного стада, яке становить 800 голів, досягає показників понад 8000 літрів молока на корову.

Взявши на озброєння слова легендарного Генрі Форда: «Бізнес, який не робить нічого, крім грошей, - це бідний бізнес», керівництво підприємства постійно бере участь у заходах соціально-благодійницького спрямування, чим підтримує розвиток громад сільських рад, на території яких обробляє землю, а також не стоїть осторонь проблем людей, які перебувають у скрутних життєвих ситуаціях.

У 2014 року СГПП «Дружба» стало одним із учасників благодійної організації «Волинь-2014», яка створена для здійснення благодійної діяльності в інтересах України, підтримки тих, хто потребує піклування та захисту, а також допомоги у створенні громадянського суспільства.

Сьогодні СГПП «Дружба» - це прогресивне сільськогосподарське підприємство, яке активно розвивається, на основі чітко сформованої мети, стратегічних цілей та цінностей, впроваджуючи у свою діяльність принципи соціально-відповідального бізнесу.

Місія підприємства

Забезпечення потреб агроринку високоякісною продукцією рослинницької та тваринницької галузі за допомогою злагодженої роботи команди професіоналів та використання передового досвіду інноваційного розвитку.

Стратегічні цілі підприємства
  • Інноваційний розвиток.
  • Впровадження високоякісних технологій вирощування продукції рослинництва й тваринництва.
  • Забезпечення стійкого щорічного зростання показників ефективності та прибутковості.
  • Повна автоматизація бізнес-процесів.
  • Підвищення ефективності управлінських процесів.
  • Забезпечення найвищих стандартів роботи для працівників.
  • Забезпечення постійного розвитку персоналу.
  • Позиціонування підприємства як надійного бізнес-партнера в агробізнесі.
  • Забезпечення найвищої довіри суспільства.
  • Диверсифікація бізнесу.
Цінності підприємства

Люди

Ми цінуємо кожну людину із її особистими потребами, баченнями та прагненнями до кращого.

Професіоналізм

Ми формуємо команду професіоналів, надаючи їм можливості особистого ініціативного розвитку за для досягнення найвищих показників ефективності діяльності.

Бізнес-партнери

Ми орієнтуємося на формування довгострокових взаємовигідних відносин із бізнес-партнерами за для спільного ефективного здійснення бізнес-процесів.

Якість

Ми виробляємо високоякісну продукцію з метою задоволення потреб ринку, орієнтуючись на найвищі стандарти.

Інноваційні технологій

Ми використовуємо інноваційні методи управління підприємством, беручи до уваги передовий досвід в галузі та ініціативні починання кожного працівника.

Ефективність

Ми поєднуємо оптимальне використання ресурсів тамаксимальне досягнення результативності кожної виконаної функції.

Привітання з Великоднем!
Директор
Валентина Здрилюк
директор СГПП «Дружба»
Дорогі друзі, партнери, колеги!
Привітання з Великоднем!
З Днем працівника сільського господарства

Дорогі друзі, партнери, колеги!

 Щороку, у пізню осінню пору, втомившись від нелегкої щоденної праці, ми із відчуттям виконаного обов’язку перед землею-годувальницею, святкуємо Наше професійне свято – День працівника сільського господарства.

У цей день кожен повинен із високо піднятою головою подивитися на результат Нашої спільної роботи та подякувати Всевишньому за силу, яку Він нам дає, для виконання нелегкої, проте такої благородної праці.

Тому з нагоди Дня працівника сільського господарства, хочу висловити вдячність усім Вам за спільну, сумлінну роботу! Бажаю міцного здоровя, сил та натхнення для подальшої праці! Нехай до Вас сторицею повертається Ваш професійний внесок, який робить Наше підприємство прогресивним та успішним. Нехай Бог буде прихильним до Вас та посилає Вам усі земні радощі!

 

 З повагою, Валентина Здрилюк

 

Валентина Здрилюк
Директор підприємства
Микола Курліщук
Директор виконавчий
Ірина Курліщук
Заступник директора підприємства
Вікторія Здрилюк
Заступник директора підприємства з маркетингу
Олександр Хавхун
Заступник директора підприємства по тваринництву
Зоя Кіричук
Заступник головного бухгалтера
Юлія Палівода
Головний економіст
Анастасія Демчук
Менеджер з персоналу
Анатолій Гучук
Головний агроном
Тарас Дмитрук
Агроном
Юрій Бучко
Інженер з механізації трудомістких процесів
Олександр Ковальчук
Менеджер з постачання