СГПП «ДРУЖБА»: Рослинництво

Сільськогосподарське приватне підприємство «Дружба» займається вирощуванням сільськогосподарських культур на родючих ґрунтах Луцького та Горохівського районів, площею понад 3600 гектарів. Протягом тривалого часу підприємству вдається вирощувати рекордні врожаї зернових й технічних культур, дотримуючись повної сівозміни.

Завдяки оновленому машино-тракторному парку та професійному підходу спеціалістів у рослинництві підприємство виконує агротехнологічні операції відповідно до чітко сформованих технологічних карт по вирощуванню окремих культур в оптимальні терміни, що дозволяє знизити виробничі витрати та досягати найвищих показників рентабельності.

У структурі виробництва представлені такі культури, як пшениця, кукурудза, соя, ріпак, цукровий буряк, горох, гречка, соняшник.

seedПшениця озима, 35%
seedКукурудза на зерно, 7%
seedКукурудза на силос, 7%
seedСоя, 7%
seedЯрі культури, 4%
seedСоняшник, 2%
seedГречка, 2%
seedГорох, 8%
seedЦукровий буряк, 8%
seedБагаторічні трави, 8%
seedРіпак озимий, 12%

Орієнтуючись на сформовані цінності, підприємство постійно прагне до підвищення показників ефективності у рослинництві, використовуючи найкращий насіннєвий матеріал, мінеральні добрива високої якості та понад 20 тис. тон органічних добрив за для збереження родючого шару ґрунтів.

Свідченням використання професійного інноваційного підходу у сфері рослинництва є досягнення високої врожайності вирощуваних культур, зокрема:
0 ц/га
0 ц/га
0 ц/га
0 ц/га
0 ц/га
0 ц/га
0 ц/га
Пшениця Ріпак Кукурудза на зерно Соя Горох Гречка Цукровий буряк

Стратегічний розвиток тваринництва СГПП «Дружба» передбачає подальше впровадження сучасних наукових розробок у сфері оптимального використання земельних ресурсів та підвищення врожайності вирощуваних культур.

СГПП «ДРУЖБА»: Тваринництво

Тваринництво СГПП «Дружба» є одним із найуспішніших у Західному регіоні України. Воно представлене близько 2000 голів ВРХ української чорнорябої голштинізованої породи молочно-м’ясного напряму на прив’язно-вигульному утриманні.

Виробництво зосереджено на трьох відділках: дві молочно товарні ферми та відділок із відгодівлею биків. Дійне стадо налічує близько 800 голів ВРХ.

Підприємство має статус племінного заводу та щоденно виробляє понад 20 тон молока екстра та вищого ґатунку з вмістом жиру 4,0 % , білку – 3,30 % та кількістю соматичних клітин, яка не перевищує 200 тис/см3.

За допомогою правильного балансування стійлово-вигульного утримання в останні роки на фуражну корову на рік було досягнуто надою 8400 кг молока.

Сервіс період в середньому становить 128 днів, індекс осіменіння – 2,18. Щорічно у стаді знаходиться не менше 60 % тільного поголів’я.

0
0
0 тон
0 %
0 %
0 тис/см3
0 кг
0 %
Голів ВРХ Дійне стадо Молока Вміст жиру Вміст білку К-сть соматичних клітин Виробництво молока за рік Тільного поголів’я

Досягнення високих показників ефективності у тваринництві є результатом застосування ряду виробничих та управлінських інновацій, зокрема:

  • — використання програми Uniform Agri при управлінні стадом;
  • — впровадження програми ProFeed в управлінні годівлею;
  • — облаштування тваринницьких ферм устаткуванням типу De Laval та Брацлав;
  • — здійснення кормозмішування міксерами BvL;
  • — заготівля кормів із використанням зеленої лінії Claas;
  • — покращення генетичного фонду стада за допомогою використання найкращих биків-поліпшувачів IBS.
Стратегія розвитку тваринництва
Утримання поголів`я Утримання поголів`я
Кормо- забезпечення Кормо- забезпечення
Управління стадом Управління стадом
Продуктивність Продуктивність
Інновації Інновації
Кадрове забезпеченя Кадрове забезпеченя

Головною метою розвитку тваринництва СГПП «Дружба» є оптимізація економічних показників виробництва молока екстра ґатунку. З огляду на це підприємство керується чітко розробленою довгостроковою стратегією розвитку тваринництва.