Новини
«Святий Миколай із повним мішком…»
2019-12-19

Який же гарний настрій дарують усім нам зимові свята...

У постійних клопотах та буденних справах так важко знайти достатньо часу для того, щоб повністю насолодитися посмішками та емоціями наших дітей. Тому турбота про майбутнє покоління – один із пріоритетів нашого «Дружбівського» життя.

День Святого Миколая цього року, як і завжди, став особливим для діток нашого дружнього колективу. Чудове свято, організоване для них власниками підприємства, було наповнене несподіванками, позитивними враженнями та подарунками. В приємній атмосфері новорічних композицій дітки опановували навики гончарного мистецтва, куштували неймовірні різдвяні смаколики та отримали приємні подарунки, які зігріли їх маленькі щирі душі.

Не лишилися без подарунків і дорослі. Будучи відданими своїй роботі, усі працівники СГПП «Дружба»  та керівництво підприємства отримали щедрі подарунки від Святого Миколая, за що Йому надзвичайно вдячні!!!

Буковель - найприємніші спогади
2019-11-27

Гарно трудиться лише той, хто вміє відновлювати свої сили – це про працівників СГПП «Дружба». Слідуючи цьому правилу, осінні трудові будні нашого колективу знайшли своє продовження у приємному та повному вражень відпочинку в одному із наймальовничіших курортів України – Буковелі.

Після урочистостей, присвячених Дню працівника сільського господарства та Дню народженню підприємства, колектив СГПП «Дружба» однією дружньою командою відправився підкоряти чергову  мітку на карті нашої країни.

Величні  гори, вкриті густими білими хмарами, гуцульські звичаї, карпатський колорит, свіже гірське повітря, незрівнянний СПА-відпочинок – усе це не залишило байдужим нікого!

«Відпочинок у колективі хороших людей та повен позитивних емоцій  – це найкращий поштовх до нових робочих звершень» - впевнені працівники СГПП «Дружба» та їх незмінний керівник Валентина Здрилюк.

Якщо Наші діти посміхаються – зусилля не були марними!
2019-06-03

Формування колективу СГПП «Дружба» - це не лише робота із персоналом, але і турбота про наше майбутнє покоління. Дитяча усмішка свідчить про те, що маленька душа відчуває найпозитивніші емоції, що і є найбільшим скарбом для Батьків. Наші діти – це та рушійна сила, яка змушує нас працювати, досягати найбільших вершин, удосконалюватися та прагнути до найкращого. Адже батьківський приклад – це чиненайважливіший внесок у розвиток та формування особистості. Тому, дорогі діти, ми працюємо ради Вашого світлого майбутнього і обіцяємо захищати Вас щодня!

       Цей позитивний день, який сьогодні прожили наші «дружківські  діти» та їхнє щире «Дякую» директору СГПП «Дружба» Валентині Здрилюк, є натхненним та ще раз підтверджує, що зусилля та праця не є марними.

Спільна, злагоджена праця завжди дає найвищий результат!
2019-05-24

   Завжди приємним є усвідомлення того факту, що найвищі результати діяльності досягаються лише спільними зусиллями однодумців. Хотілося б ще раз нагадати у пам’яті місію Нашого підприємства – «Забезпечення потреб агроринку високоякісною продукцією рослинницької та тваринницької галузі за допомогою злагодженої роботи команди професіоналів та використання передового досвіду інноваційного розвитку». 

   Ще один рік роботи працівників СГПП «Дружба» став доказом того, що сформована місія була реалізована на практиці, адже підприємство отримало найвищі показники за результатами незалежного оцінюванням Національного бізнес-рейтингу. Тому вчергове хочу подякувати колегам за втілення бажаних результатів та планів Нашого розвитку, а також побажати досягнення ще більших професійних та виробничих успіхів у майбутньому.

Валентина Здрилюк

 

Поїздка у Bayer AG
2018-02-20

     Отримавши пропозицію поїздки до глобального концерну Bayer AG, що розташований в  Леверкузені, Німеччина, сказати що я був надзвичайно приголомшений , це нічого не сказати.

    Отож 18-го лютого я разом з моїми колегами – агрономами та керівниками господарств, на чолі з представником компанії  у західному регіоні України Анатолієм Атаманюком вирушили до міста звідки  розпочинається Bayer AG.

      У Леверкузені нас зустрів гід компанії Annegret Zenz, розпочавши екскурсію у комунікаційному ценрі BayKomm.Там я ознайомився з основними принципами та зобов’язаннями компанії. 

    Bayer бере на себе зобов'язання перед суспільством і зобов'язується використовувати науку як потужний інструмент для вирішення найскладніших глобальних проблем. Дуже важливою особисто для мене стала інформація про те, яку місію виконує компанія та які цінності для них понад усе.

     Другу половину дня ми провели на екскурсії по хімпарку Chempark.  Територія,  де виготовляють продукти компанії величезна, тому довелось їздити на автобусі. Перше, що кинулось в очі - це ідеальна чистота, притаманна німецькому суспільтву і ніякого зайвого руху транспорту, що здавалось   неможливим при такому  надпотужному   концерні, де такі об'єми.

      Наступний день розпочався з поїздки до головного офісу Bayer Crop Science, що розташований у місті Монхайм, Німеччина. Наше знайомство  із територією розпочалось із величезних насадженнь зелених рослин посеред офісу - Tropikarium R74, як доказ того, що зелені рослини оточені з усіх боків хімічною промисловістю можуть функціонувати без будь якої шкоди.

       В інституті контролю хвороб рослин дослідники вивчають усі можливі умови застосування того чи іншого препарату , наприклад застосування в складних погодних умовах(роса, дощ, підвищена температура), штучно уражують рослини хворобами та відзначають ступінь ефективності на певних стадіях росту-розвитку рослин. Також у лабораторії досліджують залишки діючих речовин, або продуктів їх розпаду у вже вирощених рослинах та продуктах, що з них виготовляються.

      Я дуже радий тому, що компанія з світовим іменем надала змогу відвідати своє виробництво тим самим підтвердила те що, вона дійсно являється надійним партнером, який якісно і професійно підходить до виготовлення і впровадження нових продуктів, які в подальшому будуть допомагати виростити найвищий урожай з найякіснішими показниками.