«Карантинно-весняна» нарада
2020-06-01

Весняна пора – це час для нового легкого подиху на повні груди та далекого погляду на новий виробничий рік у сільському господарстві. Це радісні моменти споглядання яскравих насичених кольорів у природі, які, на жаль, у 2020 році були трішки пригнічені «карантинним» настроєм.

Попри численні обмеження у роботі, які були викликані небезпекою зараження невідомим світу вірусом та рядом факторів, які обумовлені людським страхом, весняні роботи та управлінські функції в СГПП «Дружба» були виконані повною мірою із дотриманням усіх заходів безпеки. Як результат – засіяні та оброблені сільськогосподарські угіддя, які є основою майбутнього врожаю, та збережені робочі місця.

Саме такі теми обговорювалися на весняній нараді, яка була проведена керівництвом СГПП «Дружба» на відкритому весняному повітрі з метою підняття настрою в нелегкий та незрозумілий для людей час. З надією на швидке подолання людством вірусної небезпеки та новими виробничими й управлінськими завданнями, працівники СГПП «Дружба» провели чудовий час разом, адже це так підіймає колективний дух та сприяє спільній злагодженій роботі.

На память про «карантинно-сесняну» нараду – чудові колоритні фото, які додають посмішок та весняного настрою.

 

ArrowДо списку новин