Поїздка у Bayer AG
2018-02-20

Отримавши пропозицію поїздки до глобального концерну Bayer AG, що розташований в  Леверкузені, Німеччина, сказати що я був надзвичайно приголомшений , це нічого не сказати.

Отож 18-го лютого я разом з моїми колегами – агрономами та керівниками господарств, на чолі з представником компанії  у західному регіоні України Анатолієм Атаманюком вирушили до міста звідки  розпочинається Bayer AG.

У Леверкузені нас зустрів гід компанії Annegret Zenz, розпочавши екскурсію у комунікаційному ценрі BayKomm.Там я ознайомився з основними принципами та зобов’язаннями компанії.Bayer бере на себе зобов'язання перед суспільством і зобов'язується використовувати науку як потужний інструмент для вирішення найскладніших глобальних проблем. Дуже важливою особисто для мене стала інформація про те, яку місію виконує компанія та які цінності для них понад усе.

Другу половину дня ми провели на екскурсії по хімпарку Chempark.  Територія,  де виготовляють продукти компанії величезна, тому довелось їздити на автобусі. Перше, що кинулось в очі - це ідеальна чистота, притаманна німецькому суспільтву і ніякого зайвого руху транспорту, що здавалось  неможливим при такому  надпотужному   концерні, де такі об'єми.

Наступний день розпочався з поїздки до головного офісу Bayer Crop Science, що розташований у місті Монхайм, Німеччина. Наше знайомство  із територією розпочалось із величезних насадженнь зелених рослин посеред офісу - Tropikarium R74, як доказ того, що зелені рослини оточені з усіх боків хімічною промисловістю можуть функціонувати без будь якої шкоди.

В інституті контролю хвороб рослин дослідники вивчають усі можливі умови застосування того чи іншого препарату , наприклад застосування в складних погодних умовах(роса, дощ, підвищена температура), штучно уражують рослини хворобами та відзначають ступінь ефективності на певних стадіях росту-розвитку рослин. Також у лабораторії досліджують залишки діючих речовин, або продуктів їх розпаду у вже вирощених рослинах та продуктах, що з них виготовляються.

Я дуже радий тому, що компанія з світовим іменем надала змогу відвідати своє виробництво тим самим підтвердила те що, вона дійсно являється надійним партнером, який якісно і професійно підходить до виготовлення і впровадження нових продуктів, які в подальшому будуть допомагати виростити найвищий урожай з найякіснішими показниками.

Агроном СГПП "Дружба",Тарас Іванович Дмитрук

ArrowДо списку новин