Святкові події дружбівців
2017-12-25

    В останні дні грудня ми традиційно підводимо підсумки року, що минає. Працівники СГПП «Дружба» гарно трудилися, створюючи високоякісний продукт. Талант та віддана праця наших спеціалістів, професійний менеджмент і ретельний контроль дозволили підприємству утримати лідируючі позиції серед рівних у регіоні. Долаючи чималі труднощі у роботі,  ми досягли високих виробничих та економічних показників.

   Цього року підприємство переступило поріг двадцятиріччя. У святкування цієї події ми вклали глибокий зміст, організувавши агроплатформу «Вектор 20+», кілька флешмобів та пишну гостину. Ми проаналізували шлях свого становлення і розвитку та окреслили власні перспективи. Креативний формат святкування поставив нам досить високу планку в організації майбутніх подій підприємства. Працівники отримали цінні подарунки та море позитивних емоцій.

  24 грудня ми ще раз зібралися у дружній сім’ї нашого колективу та відсвяткували новорічний корпоратив. Вирішили говорити лише про хороше і одягнувшись немов на червону доріжку, збивали підбори у запальних танцях. Атмосферу підігрівав професійний бармен із маленькими підступними коктельчиками. 

   Ми веселилися, оголошували шедеври - тости, сміялися і плакали з надією на краще, на мирний і плідний наступний рік.

ArrowДо списку новин