Школа «Дружба юніор»
2017-12-30

   СГПП «Дружба», у рамках стратегічного плану розвитку підприємства на 2018 рік, започатковує школу раннього розвитку юного аграрія «Дружба юніор».

   Заповнивши анкету, яка знаходиться у новорічному подарунку та опустивши ії у скриньку в приймальній підприємства, Ти автоматично стаєш нашим юніором - учнем школи. Працюватиме чотири секції: « Юний економіст», «Тваринник початківець», «Агроном дослідник» та «Інженер винахідник». Розклад занять буде оголошено після Новорічних свят, а самі заняття носитимуть теоретичний та практичний характер. Креативність і нестандартні підходи до викладу матеріалу забезпечуватимуть провідні спеціалісти СГПП «Дружба».

   Створюючи цю школу, ми керувалися загальновідомою істиною, що найбільш рентабельні інвестиції - це інвестиції у наших дітей. А крім того, ми сподіваємося, що пройшовши наше навчання, Тобі буде простіше визначитися у виборі майбутньої спеціальності, усвідомити престижність роботи на селі та зрештою зрозуміти власних батьків. Ти житимеш у режимі підприємства, станеш його частинкою та отримаєш плату за свою роботу.

   З нетерпінням чекаємо на зустріч з тобою!

   Слідкуй за новинами на сайті підприємства та за телефоном +380673618494.

 

 

 

 

 

ArrowДо списку новин