Agritechnica 2017
2017-11-20

          З 12 по 18 листопада вже традиційно відбулася виставка Agritechnica 2017, яка була проведена в мальовничому містечку   Hanover, що знаходиться в центральній Німеччині.

        Наше підприємство не залишилось осторонь цієї події і сало одним із учасників цього заходу в складі  виконавчого директора Курліщука Миколи Степановича, заступника директора Курліщук Ірини Богданівни, головного бухгалтера Гринявського Сергія Миколайовича і агронома Дмитрука Тараса Івановича, .

       В ході щоденних оглядів виставкових залів ТОП-менеджери підприємства відвідали  павільйони всіх медалістів виставки  - John Deere, Lemken, Amazon, JCB, Claas, Rauch, Pottinger, Grimme, Ropa, Holmer.

      Спілкування із представниками лідерів світового ринку у сфері сільськогосподарського машинобудування дало змогу здобути незрівнянний досвід та зробити висновок, що сільське господарство рухається в сторону точного землеробства. Розвиток цієї галузі полягає в тому, що починаючи від сівби до збирання урожаю слід оптимізувати усі бізнес-процеси, які відбуваються в полі (підготовка ґрунту, внесення мінеральних добрив, посів, хімічний захист, збирання), тобто  з меншими затратами виростити одиницю якісної продукції. Саме це, на думку провідних фахівців ринку сільськогосподарської продукції, є основою високої рентабельності діяльності, що дозволяє бути конкурентоспроможними гравцями ринку. 

 

Агроном СГПП «Дружба» 
Дмитрук Тарас

ArrowДо списку новин