Навчання по техніці John Deere
2017-07-12

      Трактори марки John Deere - це високотехнологічні та конструктивно складні машини, але водночас - прості у користуванні та зручні в налаштуванні. Для того, щоб збільшити ресурс використання та дієздатності техніки, зменшити ризики в непередбачуваних несправностях, фахівці компанії ТОВ "Агросем" регулярно проводять навчання по правильній і раціональній експлуатації техніки John Deere. Навчання операторів є важливою частиною виробничого процесу. Від кваліфікації оператора значно залежить правильність догляду за технікою і її оптимальна робота. 

    Не залишились осторонь спеціалізованого курсу навчання і працівники СГПП "Дружба", які проявили інтерес та бажання ознайомитися із актуальними для кожного оператора темами, як: правильність технічного обслуговування трактора, технологічна наладка трактора в польових умовах, будова та принцип дії основних вузлів та систем, методи виявлення та  шляхи вирішення типових несправностей трактора, тощо. Особливо важливим та цікавим був короткий курс про експлуатацію та налаштування систем точного землеробства AMS - Auto Trac, iTEC Pro, Green Star та системи моніторингу та діагностики трактора - JDLink.

     Навчання проводилось на території підприємства для операторів, інженерів та агрономів які контролюють процес догляду за технікою даного бренду, розділялось на теоретичну та практичну частини. В базовому курсі навчання взяло участь 9 операторів техніки John Deere нашого підприємства. На всі запитання одержано змістовні та обгрунтовані відповіді від фахівців-інструкторів компанії ТОВ "Агросем". По закінченню кожен учасник пройшов тест на закріплення нових набутих знань та одержав відповідний сертифікат. 

        Проведене навчання для працівників показує як використовувати техніку максимально ефективно і без проблем, які виникають через неналежне знання техніки. До того ж, більш кваліфіковане управління трактором істотно продовжує термін його служби, що є дуже важливо! Результат правильних налаштувань при використанні певного виду знаряддя не тільки збільшує продуктивність праці, але й одночасно суттєво зменшує витрати палива. У нас в підприємстві на техніці John Deere працюють тільки досвідченні працівники, проте раніше вони мали досвід керування трактором, а тепер вдосконалили свої знання, освоїли особливості програмного керування, налаштування та експлуатації машини.

 

Головний інженер СГПП «Дружба» 
Карпінський Олекскандр

ArrowДо списку новин