Приємні відкриття дружбівців
2017-06-27

    Працівники СГПП «Дружба» дуже активі та різнобічні люди, які вміло поєднують ефективну роботу та цікавий відпочинок. Нещодавно дружбівці відкрили для себе нові незвідані раніше географічні місця Україні під час екскурсійної поїздки за маршрутом Чернівці-Верховина. 

    Поїздка видалась досить цікавою та захопливою і усі змогли показати свою відважність, пройшовши найекстримальніші моменти подорожі. Дружбівці з впевненістю в своїх силах піднялись на полонину Смотрич, де були свідками того, як виробляється сир та дегустували свіжовироблений на їхніх очах смачний продукт. Незважаючи на складні погодні умови, дощ та сильний вітер підняття було досить легким та захоплюючим. 

    Великою несподіванкою для працівників було відвідання Гуцульського весілля, де вони відчули усі традиції Гуцульщини та їхній колорит розваг. Будучи учасниками влаштованого весілля, дружбівці слухали народні гуцульські пісні, танцювали, а у відповідь на них заспівали гімн Волині – пісню «Волинь моя».

    Найекстремальнішим моментом подорожі було опанування нового виду спорту – рафтингу. Хоча усі з острахом дивились на інструкторів та бурхливу річку, але наші «екстремали» завжди готові спробувати щось нове. Тому з почуттями страху і водночас –  зацікавленості усі дружньо прийняли рішення «гребти». Зважаючи на великі старання дружнього колективу, Чорний Черемош їх прийняв і з легкістю піддався. 

    Приємним і дуже смачним завершенням пригод дружбівців було частування запеченим на вогні баранчиком. 

    Нова подорож працівників СГПП «Дружба» була наповнена новими приємними враженнями, екстремальними моментами, колоритними відкриттями Гуцульщини. Із почуттями культурного збагачення, легкості та повноти сил усі дружно повернулися в рідні місця та приступили до активної роботи.

 

ArrowДо списку новин