Вшанування традицій українського народу
2017-06-18

    Щороку в третій четвер травня українці, які прагнуть зберегти споконвічні народні традиції створення на носіння етнічного українського одягу, святкують Всесвітній день вишиванки!

    Працівники СГПП «Дружба» щорічно вшановують традиції, які пов’язані із святкуванням Всесвітнього дня вишиванки з метою популяризації українських національних традицій та утвердження самобутності нашої країни. 2017 рік не став винятком – одіті у святковий український одяг «дружбівці» влаштували мальовничу фотосесію на широких засіяних ланах підприємства.

    Жовтоблакитним фоном для прекрасних світлин слугувало безмежне поле ріпакового цвіту та безхмарна небесна блакить. У приємній атмосфері друзів та співробітників, колектив підприємства провів чудово час, милуючись природніми мальовничими пейзажами та спілкуючись про традиції українського народу. Користуючись нагодою,  агрономи підприємства наочно поділилися досвідом вирощування ріпаку, наблизивши таким чином інших працівників підприємства до практичної сторони рослинницької галузі.

 

ArrowДо списку новин