Знайомство з виробництвом  техніки John Deere
2017-02-28

    У лютому 2017 року мені випала честь бути представником від СГПП «Дружба» у формуванні команди з України для подорожі до Королівства Нідерландів та Німеччини, організованою компанією «Джон Дір Україна». Основними цінностями компанії «Джон Дір» завжди були та залишаються: чесність, інновації, якість та відповідальність. Саме ці цінності були продемонстровані під час нашої поїздки: туру на заводи з виробництва обприскувачів у Хорсті, з виробництва комбайнів у Цвайбрюкені, тракторів у Мангеймі та Європейського Дистрибуційного Центру Запасних Частин у Брюкзалі.

    На заводі з виробництва оприскувачів у місті Хорст ми впевнилися в безумовній якості техніки завдяки поєднанню автоматизованої та ручної праці у виробничому процесі та багаторівневому контролю кінцевого продукту. Відвідування заводу в місті Цвайбрюкен дало можливість переконатися в тому, що безперервна робота над оптимізацією процесу та впровадження інновацій і приводить Джон Дір до світового лідера з виробництва комбайнів уже багато років. На заводі з виробництва тракторів у місті Мангейм ми занурились в процес створення тракторів серії 6М, які є універсальним помічником в полі та господарстві. Переконались у відданості та працьовитості спеціалістів та інженерів заводу. Показник їх високоефективної роботи – випуск трактора з лінії зборки за 3 хвилини. Прикрасої нашої подорожі став візит одного з найпопулярніших серед туристів міст – колоритного Амстердаму.

    Справжня гордість компанії «Джон Дір» - це професійна дилерська мережа та інтелектуальні «розумні машини», головним завданням яких є підвищення продуктивності та оптимізація робочих процесів у сільському господарстві.

    Я задоволений, що взяв участь в насиченій програмі, переконався в якості та надійності продукції John Deere . Обладнання, розроблене та спроектоване з розрахунком на абсолютну перевагу в полі, сервісна підтримка, покликана забезпечити максимальний час безперервної роботи – це те, що необхідно для досягнення справжнього успіху!

Головний інженер СГПП «Дружба»
Карпінський Олекскандр

ArrowДо списку новин